Szkoła Podstawowa

przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym

Sponsorzy

Dyrekcja nauczyciele oraz dzieci Zespołu Szkół dla Dzieci Przewlekle Chorych przy WSZ w Koninie serdecznie dziękują  za wzbogacenie zasobów pomocy dydaktycznych naszej szkoły . Dzięki Państwa inicjatywie zyskaliśmy możliwości przekazania wiedzy w sposób   bardziej atrakcyjny dla ucznia oraz ułatwiający mu przyswajanie wiedzy .Jest to szczególnie cenne w pracy z dziećmi chorymi ,w której ogromne znaczenie ma  zmotywowanie dziecka do pracy i oderwanie jego myśli od przykrych przeżyć związanych z chorobą.   

  1. Wydawnictwo „PIĘTKA”
    ul. Owocowa 19, 40-158 Katowice,
  2. Pan Sobański
    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe, 

    ul. Spokojna 14, 62-500 Konin,
  3. Kaufland Polska SA 
    ul Spółdzielców 4, 62-510 Konin,
  4. Związek Międzygminny –,,Koniński Region Komunalny" 
    Konin,
  5. TERMOBUD Andrzej Wojtacha
    ul. Ametystowa 16,   62-504 Konin
  6. Jacek Horęziak - ,,Dom Korkowy”
    ul. Torowa 2, 62-510 Konin
  7. Nauka Jazdy HOP-TOP Auto Beata Wożniak
    ul. Kolejowa 1, 62-510 Konin
  8. Kancelaria Adwokacka Mec. Sławomir Syczewski
    ul. 3 Maja 15, 62-500 Konin,
  9. HELP- OFFIS Tomasz Pyro 
    ul. Konińska 17, Brzeżno  62-513 Krzymów,
  10. EL-TRANS Danuta Karpina 
    ul. Wielkopolska 3, Konin,
  11. Parafia Rzymskokatolicka Błogosławionej Faustyny    
    ul. Fikusowa 1, Konin, Prob. Tadeusz Balicki,      
  12. Parafia Rzymskokatolicka Maksymiliana Kolbego
    ul. Kolbego 2, 62-510 Konin, Prob. Wojciech Kochański,
  13. Parafia Rzymskokatolicka Świętego Bartłomieja
    ul. Kościelna 1, Konin, Prob. Zdzisław Ossowski,
  14. Parafia Rzymskokatolicka Świętego Wojciecha
    ul. Portowa 2, 62-510 Konin, Prob. Józef Wysocki,
  15. WOD -KAN Zakład Instalacji Sanitarnych 
    ul. Szarych Szeregów15, Konin, Anna i Maciej Janiak,
  16. GEO-TECH 
    ul. Królowej Jadwigi 18, 62-502 Konin, Dariusz Kaczmarek,
  17. SKORPION Usługi S.C PUH 
    ul. Nadrzeczna 1, Konin Dyrektor Zbigniew Kaczmarek.
  18. Rabanet Karczewski Radosław   ul. Klonowa 6, 62-500 Konin
  19. Zakład Stolarski Andzrzej Płuciennik Radolina 68 62-590 Golina
  20. Cukiernia u Toma Tomasz Markowski ul. Ks. Jędrzejewskiego 85 62-505 Konin
  21. Rad - Budy Radosław Gębka Wielkopole 27B 62-541 Kleczew
  22. Dob-Rem Grzegorz Dobski ul. Wilczyńska 22 62-541 Budzisław Kościelny
  23. PPHU Jaro Jarosław Jacoszek Wola Łaszczowa 27 62-530 Kazimierz Biskupi 
  24. Ośrodek szkolenia kierowców LIDIA Wola Podłężna ul. Rudzicka 22 62-580 Konin
  25. Pogorzelec Agnieszka ul. Topolewa 16 62-571 Stare Miasto 
  26. AUTO - SERWIS Jatczyńscy S.C. ul. Kleczewska 34A 62-510 Konin
  27. Igor PPHU Marek Czeladziński Helenów Pierwszy 24 62-563 Licheń Stary 
  28. Golimowski Ryszard Golimowski ul. Graniczna 12A 62-563 LICHEŃ STARY
  29. Sztejkowski Dariusz Firma Ogólnobudowlana Czyżew 4 62-573 Puchary Kościelne
  30. ABD Adam Brodzik ul. Kujawska2 62-510 KONIN
  31. Kuzynowicz Wanda Parking ul.Gosławicka 18 62-563 Licheń Stary
  32. Lecznica dla zwierząt Tbarski Lesław Lek.Vet ul. Kościelna63 62-511 Kramsk
  33. Galor Joanna Galor Brzeźno ul. Wiosenna 7 62-513 Krzymów 
  34. Mont-Mar Mariusz Dzwoniarkiewicz Brzezińskiego Holendry 40 62-513 Krzymów
  35. AM-MAR Marcin Kazimierski Marianowo 21 62-610 Sompolno
  36. Stefan Kurowski Grochowy 58 62-574 Grochowy
  37. PHU TRANSJAN Jan Staszak Brzeźno ul. Miodowa 32 62-513 Krzymów
  38. PU "ILONA" Trzymkowska Slawoszczewo 15 62-540 Kleczew
  39. Wod mel Zakład usług wodno-meliorancyjnych Ryszard Grabarczyk Brzeźno ul. Koninska 17 62-513 Krzymów
  40. AUTOCZĘŚCI Krzysztof Hunger Czartowo2 66-530 Drezenko 
  41. Sklep Motoryzacyjny Małgorzata Olkowska ul. Kościuszki 12 62-511 Kramsk
  42. Projektowanie i Nadzory Budowlane Paweł Wolbach Posada ul.Reymonta 12 62-530 Kazimierz Biskupi
  43. KAMPOL Krzysztof Kminski Rumin19A 62-504 Konin
  44. WULKOTECH Krzysztof Roszak ul. Lisiecka 1 62-571 Stare Maisto 
  45. BUDREX Jan Kałużny Główiew9 62-570 Rychwał
  46. PU Remontowo-Budowlanych Lister Grzegorz Mac ul.Zemełki 61 62-504 Konin
  47. Usługi Stolarskie Robert Rosiejewski Honoratka 63 62-561 Ślesin
  48. AREGEN Leszek Długokęcki Komorow19A 62-530 Kazimierz Biskupi
  49. E.P.- BUD Ewa Przestańska ul. Wiejska 51 62-580 Grodziec
  50. PHU Węglowud S.P.J.W  B.P. Zawroccy ul. Kościelna6 62-541 Budzisław Kościelny
  51. TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY Iwona Małecka u. Polna 5D 62-561 Ślesin
  52. FHU Adam Kloc Genowefa 67A 62-513 Krzymów
  53. Tral-Bud Jacek Tralewski Szyszyn7 62-561 Ślesin
  54. PUH EKO EKSPLOATACJA Daniel Terebiński ul. Szkolna 88 62-571 Stare Miasto 
  55. P.P.H.U "RUBIKON" ul. RusznikarskaDeptak 12 31-261 Kraków
  56. Alajn Zbigniew Muszalski ul.Topazowa 26/34   62 - 504 Konin
  57. Autoserwis Teresa Andrzejak Genowefa 45 62- 513 Krzymów
  58. FHU Genowefa Marciniak 62-612 Sadlno 20
  59. Autoserwis  Zbigniew Szczepankiewicz    ul.Stodolna 16 62-540 Kleczew
  60. Usługi Pielęgniarskie  Maria Walkowiak Lisiec Wielki ul. Długa 3 62- 571 Stare Miasto
  61. PHU TRANSJAN   Jan Staszak ul.  Miodowa 32 62-513 Krzymów
  62. TRYTON Maciej Szmytkowski ul.Wieniawskiego 4/2 62-510 Konin
  63. Szkółka Drzew i Krzewów Kazimierz Sikorski Szczerkowo 11A 62-610 Sompolno
  64. Mechanika Pojazdowa Andrzej Latański ul.Pogodna 2 62-580 Grodziec
  65. Akademia Ruchu Anna Zioła ul.Powstanców Wielkopolskich 12/26 62-510 Konin
  66. PHU PAMED Węglew Kolonia 56 A 62-590 Golina
  67. Zakład Wulkanizacyjny Dariusz Jakubowski ul.Jaśminowa 9 62-540 Kleczew
  68. REM-CAR Serwis Rysztof Grzegorz ul.Okólna 2  62-590 Golina
  69. KBI- Piotr Micyk ul.Wiśniowa 6 62-570 Rychwał
  70. Ochrona Osób i Mienia Asekuracja SP.Z.O.O. Al.600-Lecia 9 62-540 Kleczew
  71. Almet Piotr Mejer ul.Kalinowa 1 62-571 Stare Miasto
  72. Dom Wycieczkowy Turysta Jarosłw Kacprzak ul.Gosławicka 4 62-563 Licheń
  73. Kwiaciarnia Agnes ul.Staromorzysławska 1A 62-510 Konin
  74. PPHU FENIKS Mariusz Buśkiewicz ul.Królowej Marysieńki 46 62-502Konin
  75. INART Ilona Trocha ul.11Listopada 13/99 62-510 Konin
  76. Wiktoria Paweł Waleriańczyk Piotrkowice 22B 62-561 Ślesin
  77. TRAL-BUD Jacek Tralewski Niedżwiady Małe 5B 62-561 Ślesin
  78. MONT-MAR Mariusz Dzwoniarkiewicz Brzezinskie Holendry 40 62-513 Krzymów
  79. ABT Adam Brodzik ul.Kujawska 2 62 - 506 Konin
  80. Kuzynowicz Wanda Parking ul.Gosławicka 18 62-563 Licheń Stary
  81. Mechanika Pojazdowa Tadeusz Boniecki Sławsk 3 62-586 Rzgów
  82. PUS ALKON Krzysztof Dziurski Góry -Kolonia  34A  62-550 Wilczyn
  83. ZH-UT KLIMCZAK Klimczak Marek  UL.konińska  39   62-563 Licheń Stary
  84. PHUiP AGRA Andrzej Stasiak Sompolninek 5 62-610 Sompolno
  85. Apteka Familijna ul.Kościelna 3 62- 500 Konin
  86. FUH Jolanta Sokół Janowice 4L 62-571 Stare Miasto
  87. Projektowanie i Nadzory Budowlane Paweł Wolbach Posada  ul.Reymonta 12 62-530 Kazimierz Biskupi
  88. Strejkowski Dariusz  Firma Ogólnobudowlana Czyżew 4  62-573 Kuchary Kościelne
  89. Agencja Handlowo-Uslugowa MAXPERT  Maciej Zawodzki ul.Kolejowa 1C 62-510 Konin
  90. RAD-BUD Radosław Gębka Wielkopole 27 B 62-540 Kleczew
  91. Usługi Szklarskie Hieronim Majewski Kraśnica  31 A 62-590 Golina
  92. PPHUMETAL-BUD  Michał Mirecki  ul.Leśna 65 62-540 Kleczew
  93. PHU WĘGLOBUD ul.Kościelna 6 62-541 Budzisław Kościelny
  94. Usługi Ogólnobudowlane Kacper Skutecki Lubstów ul.Konińska 8 62-610 Sompolno
  95. SMILE Paulina Jamrosz-Grudzinska Sycewo 18 62-610 Sompolno
  96. Zakład Remontowo Budowlany Marianna Karczewska Posada ul.Tuwima 15 62-530 Kazimierz Biskupi
  97. INSTAL-BUD SP.Z.O.O.Iwona Drabent ul.Staszica 15 62-510 Konin
  98. KAMILLA PH Wożniak Kamila Kozarzew 26 A 62-530 Kazimierz Biskupi
  99. PHU Jan Cegielski ul.Kardynała Wyszyńskiego  4/41 62-510 Konin
  100. GEO-TECH ul.Królowej Jadwigi 18 62-502 Konin
  101. Zakład Fryzjerski Genowefa Cinka  ul.Różyckiego  1 62-507 Konin
  102. PARTNER  Wioletta Cezak   Węglew  90 62-590 Golina
  103. Usługi Pogrzebowe Transport i Sprzedaż Trumien ul.Słoneczna  11 62-570 Rychwał
  104. BIOTOP CONSULTING  Zakład Ochrony  Środowiska Ścięgaj Białajczuk S.C. Głębockie Pierwsze 2A 62-561  Ślesin
  105. AUTONAPRAWA Piotr Such Os.Lecha 9  62-571 Stare Miasto